Blog
Opublikowane przez PABLONET w kategorii SEO/SEM

Specjaliści branży internetowej zgodnie przyznają, że rok 2017 w internecie stał pod znakiem dopasowywania wyników wyszukiwania pod indywidualne zapytania użytkowników. Stąd chociażby skupiono się na jakości treści zamieszczanej na stronach www. Jakie zmiany przyniesie nam nowy rok? W 2018 roku możemy liczyć na co najmniej 5 trendów SEO.

TRENDY SEO W 2018

Data publikacji
niedziela, 25.02.2018
Opublikowane przez PABLONET w kategorii

Wybierając się do agencji interaktywnej w celu stworzenia strony firmowej lub sklepu internetowego musimy podjąć decyzję czy chcemy aby nasza strona miała unikalną, dedykowaną grafikę czy też wykupiony szablon, który możemy ewentualnie lekko zmodyfikować. Która opcja jest korzystniejsza dla naszego biznesu?

Data publikacji
czwartek, 30.06.2016
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Nowe, Strony internetowe

Obecnie na rynku jest bardzo dużo firm i osób prywatnych, które oferują tworzenie stron internetowych. Wysyłając zapytanie ofertowe do różnych firm możemy spodziewać się dość szerokiego wachlarza cenowego. I tutaj pojawia się problem, pytanie – którą ofertę wybrać? Czym oferty te się różnią?  

Data publikacji
czwartek, 16.06.2016
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Nasze projekty

U nas praca, aż wre i dlatego od dawna nie robiliśmy aktualizacji w naszym portfolio. Ostatnio udało się niewielką część naszych prac dodać. A poniżej kilka słów o nich: 

Data publikacji
piątek, 22.04.2016
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Nowe, Nasze projekty

Celem naszego projektu było stworzenie e-usługi, która wspiera w innowacyjny sposób działalność przedsiębiorstw pt.  ‘Stworzenie nowej e-usługi udostępniającej polskim firmom innowacyjne narzędzia informatyczne pozwalające na stworzenie prezentacji ich własnej oferty w sieci, ukierunkowanej na interakcję z klientami’.  Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską.

Data publikacji
poniedziałek, 21.03.2016
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Nasze projekty

Nasz kolejny sklep internetowy, tym razem jest to księgarnia internetowa Marko. Księgarnia opiera się na naszym dedykowanym systemie CMS PabloShop co daje naszemu klientowi możliwość dopasowania odpowiednich funkcjonalności dla księgarni internetowej. Jak widać nasz system CMS jest dostosowany do wszystkich branż z sektora handlowego.

Data publikacji
piątek, 05.02.2016
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Nowe, Strony internetowe

Stworzyć stronę www, to tak łatwo powiedzieć. Jednak nie każdy wie ile godzin pracy się za tym kryje. Zanim klient zdecyduje się na stworzenie strony WWW przez daną agencję webmasterską powinien zapoznać się z ich grafikiem pracy nad podobnym projektem. 

Data publikacji
poniedziałek, 01.02.2016
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Nowe, Nasze projekty

Projekt podzielony jest na część sprzedażową, gdzie znajduje się e-sklep z galerią produktów, koszykiem, systemem płatności. Oraz na część informacyjną, która ma na celu nakreślić profil i zasady działania firmy.

Data publikacji
piątek, 15.01.2016
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Nowe, SEO/SEM

10 stycznia zawrzało w wynikach wyszukiwania na całym świecie. Pojawiły się podejrzenia, że to może być nadchodząca aktualizacja Google Penguin 4.0 

Data publikacji
środa, 13.01.2016
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Nowe, SEO/SEM

Pod koniec 2015 roku Google zapowiedziało wypuszczenie aktualizacji Penguin 4.0. Jednak do samego końca roku trwały prace nad udoskonalaniem nowej wersji aktualizacji i zmieniono termin na styczeń 2016. Już dość dawno nie było żadnej oficjalnej aktualizacji Google Penguin. Ostatni update był w październiku 2014. Więc już najwyższy czas…

Data publikacji
poniedziałek, 11.01.2016