Blog
Opublikowane przez PABLONET w kategorii E-commerce

Jest kilka takich momentów w ciągu roku, że sprzedaż w Internecie na całym świecie wzrasta. Wtedy wszyscy, którzy prowadzą biznes w postaci e-sklepu starają się przyciągnąć jak największą liczbę klientów poprzez reklamy, odpowiednie promocje, przeceny.

Data publikacji
poniedziałek, 19.11.2018
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Nowe, Strony internetowe

Portal internetowy, strona www lub strona internetowa, serwis internetowy, wizytówka, portal społecznosciowy...
Jest tak wiele nazw różnych stron, które sie pojawiają w internecie... dla wiekszości z nas strona to po prostu strona, nie widzimy większych różnic. A jednak różnice są i przejawiają się w wielkości, treści przekazywanych, usług oferowanych. Nasz zespół najczęściej wykonuje portale internetowe lub strony internetowe i te dwa rodzaje stron chcielibyśmy dziś porównać.

Data publikacji
poniedziałek, 03.09.2018
Opublikowane przez PABLONET w kategorii Strony internetowe

Pomimo, iż mamy XXI wiek, czas kiedy FB, Instagram, Pinterest i inne portale społecznościowe są na topie, prawie każda firma ma swoją stronę www. To jednak nadal słyszę często pytanie tytułowe. 

Po co mi strona internetowa firmy

Data publikacji
piątek, 29.06.2018
Opublikowane przez PABLONET w kategorii SEO/SEM

Specjaliści branży internetowej zgodnie przyznają, że rok 2017 w internecie stał pod znakiem dopasowywania wyników wyszukiwania pod indywidualne zapytania użytkowników. Stąd chociażby skupiono się na jakości treści zamieszczanej na stronach www. Jakie zmiany przyniesie nam nowy rok? W 2018 roku możemy liczyć na co najmniej 5 trendów SEO.

TRENDY SEO W 2018

Data publikacji
niedziela, 25.02.2018