Pozycjonowanie

Skuteczne kampanie SEO

Pozycjonowanie SEO

Budowanie silnej marki to stałe działanie każdej rozwijającej się firmy. Stworzenie dobrej strony internetowej jest dzisiaj czymś oczywistym, ale to nie wystarczy. Warto zadbać o wysoką pozycję słów lub fraz kluczowych dla twojego biznesu w wyszukiwarkach. Jednym z podstawowych działań podejmowanych przez firmy jest pozyskiwanie klientów. Płaszczyzn, na których zdobywa się klientów jest wiele. Nie warto myśleć o swoim przedsiębiorstwie, skupiając się tylko na wyszukiwarce i obecności kluczowych fraz w Top 10. Ale z biznesowego punktu widzenia nie można pozbawiać się biznesowych szans. Obecność na szczycie wyszukiwarek niesie za sobą szereg korzyści. Z wizerunkowego punktu widzenia firma obecna na pierwszej stronie po wpisaniu danej frazy budzi większe zaufanie niż te z dalszych.

Wpływa to więc na budowanie obrazu silnej marki. Jednocześnie stwarza biznesowe możliwości. O wiele większe są szanse na to, by wyszukiwarka pełniła rolę telemarketera lub handlowca, którzy skutecznie pozyskują klientów w momencie kiedy wysoko się pozycjonujesz. Zasięg jest o wiele większy a koszty zredukowane do minimum. Nasza propozycja to optymalizacja i pozycjonowanie stron i e-sklepów pod kątem fraz i słów kluczowych. Szczegółowo omawiamy na czym klientowi zależy najbardziej – czy efektem ma być budowanie silnej marki i kreowanie wizerunku, czy podstawą jest efekt sprzedażowy lub pogodzenie jednego z drugim. Stale śledzimy zmiany w algorytmach Google’a, by prowadzić etyczne działania mające na celu podnoszenie pozycji w wyszukiwarce.

Dlaczego pozycjonować swoją stronę z PABLONET?

Mamy świadomość istnienia nieetycznych metod, które szybko i efektownie podniosą daną frazę na szczyty wyników wyszukiwania. Musisz jednak pamiętać, że algorytmy google`a są bardzo zaawansowane i szybko wykryją działania „black hat”, które w rezultacie mogą wyrzucić twoją stronę z indeksu wyszukiwarki. Pozycjonując stronę z PABLONET nie będą stosowane żadne nieetyczne metody, których Google nie akceptuje, a które dają jedynie krótkotrwały efekt.

Pozycjonowanie z nami odbywa się naturalnie i regularnie.

Do dodatkowych korzyści jakie płyną z podjęcia współpracy właśnie z nami należą:

  • bezpłatna optymalizacja twojej witryny – jest to bardzo ważny element pozycjonowania. Poprawnie przeprowadzona optymalizacja strony www pomaga w podniesieniu pozycji zajmowanych przez twoją stronę internetową. Sprawia też korzystne wrażenie na robotach wyszukiwarki stale weryfikujących twoją stronę,
  • doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich dla Twojej działalności słów/fraz kluczowych, wpisywanych przez użytkowników internetu w wyszukiwarce,
  • cykliczne raporty przedstawiające efekty naszej pracy.
Jakie są koszty pozycjonowania strony internetowej?

Koszt pozycjonowania ustalamy indywidualnie, konsultując się z każdym klientem. Na wycenę kosztów pozycjonowania wpływa wiele czynników, m.in. liczba wyników prezentowanych przez wyszukiwarkę, ilość zapytań wpisywanych przez użytkowników internetu w oknie wyszukiwarki, na jakim poziomie zoptymalizowana jest strona internetowa, etc.

Wycena pozycjonowania jest bezpłatna. Zapytaj nas o koszt pozycjonowania twojej strony internetowej lub e-sklepu.

Cenimy sobie dobry kontakt
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS
Telefon: 602 103 882
+48 602 103 882
Lokalizacja
Odległość nie ma dla nas znaczenia
W czym możemy Ci pomóc?
WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ SZYBKĄ WYCENĘ TWOJEGO PROJEKTU
WYŚLIJ →