Dedykowane sklepy internetowe

Twoi klienci go pokochają

Mobilny
sklep www

Mamy do czynienia z galopującą bez chwili wytchnienia technologią. Smartfony, tablety niezależnie gdzie jesteśmy są zawsze przy nas i dają możliwość szybkiego korzystania z internetu. Nie można zapominać, że podczas podróżowania czy chwili wytchnienia w kawiarni, w każdej chwili ktoś może odwiedzić twój sklep. Dlatego też musi on automatycznie dostosowywać się do odpowiedniej rozdzielczości. Warto pamiętać o tym, by nie pozbawiać się biznesowych szans i pozyskiwać klienta w każdy możliwy sposób.

Technologia RWD daję tę szansę, nasze sklepy pozyskują klientów w każdej sytuacji.



Sklepy internetowe w technologi RWD

Mamy do czynienia z galopującą bez chwili wytchnienia technologią. Smartfony, tablety niezależnie gdzie jesteśmy są zawsze przy nas i dają możliwość szybkiego korzystania z internetu. Nie można zapominać, że podczas podróżowania czy chwili wytchnienia w kawiarni, w każdej chwili ktoś może odwiedzić twój sklep. Dlatego też musi on automatycznie dostosowywać się do odpowiedniej rozdzielczości. Warto pamiętać o tym, by nie pozbawiać się biznesowych szans i pozyskiwać klienta w każdy możliwy sposób.

Technologia RWD daję tę szansę, nasze sklepy pozyskują klientów w każdej sytuacji.

Godna zaufania grafika

Nie specjalizujemy się w wykonywaniu sklepów internetowych tylko z danej branży. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na projektowanie sklepów niezależnie od tego, czy są to delikatesy internetowe, sklepy sportowe czy oferujące militaria. Zawsze tworzymy indywidualny projekt graficzny, który zachwyci nie tylko ciebie, ale przede wszystkim wzbudzi zaufanie wśród użytkowników. Stwórz razem z nami przyjazny sklep, który zapadnie w pamięć i pozyska stałych klientów.

Inne ← Produkty → Zamówienia
Przejrzysta karta produktu
Bardzo intuicyjna karta produktu pozwoli w łatwy i szybki sposób na dokonanie zakupów w Twoim sklepie
Zarządzanie produktami
Liczba produktów jest nieograniczona. Możesz dowolnie kopiować, wiązać produkty z podobnymi. Edytować opis, dodawać i ustawiać kolejność zdjęć.Dajemy Ci nielimitowane możliwości
Katalogowanie
Sam tworzysz katalog produktów. Dodajesz, usuwasz, przenosisz a wszystko to za pomocą mechanizmu „przeciągnij i upuść”
Opcje i warianty
Dzięki tej funkcjonalności możesz tworzyć różne warianty tego samego produktu zmieniając np. kolor czy rozmiar
Produkty ← Zamówienia → CRM
Szybkie zamówienia bez logowania
Klienci nie muszą się logować aby dokonać zakupów. Teraz mogą szybko, bez tworzenia konta kupić swoje wymarzone rzeczy.
Status zamówienia
Klient poczuje się bezpieczniej jeśli będzie na bieżąco informowany o statusie jego zamówienia. Nasz system to gwarantuje!
Masz wiadomość
Nasz system pozwala na przekazywanie notatek podczas składania zamówienia (KLIENT-SKLEP)
Funkcjonalność
Nasz system gwarantuje intuicyjne zarządzanie wszystkimi zamówieniami. Przejrzysty podział na zamówienia złożone, w realizacji, zrealizowane i niezrealizowane.
Zamówienia ← CRM → Promocja
Lista konsumentów
Każdy nowy klient od razu jest zapisywany do twojej bazy konsumentów. Nie wiesz kiedy, a baza konsumentów tworzy się sama!
Wyszukuj i filtruj
Z łatwością odnajdziesz każdego konsumenta zapisanego w Twojej bazie dzięki intuicyjnej wyszukiwarce oraz możliwości filtrowania wyników wyszukiwania.
Grupy konsumenckie
Masz swoich stałych klientów? Możesz teraz tworzyć grupy oraz przydzielać im oferty dedykowana, rabaty, zniżki. Klienci pokochają Cie jeszcze bardziej!
Subskrybenci
Dzięki tej funkcjonalności masz automatycznie utworzona listę e-maili klientów, którzy wyrazili chęć otrzymywania informacji handlowych z twojej firmy. Wykorzystaj to dla dalszego rozwoju sklepu!
CRM ← Promocja → SEO friendly
Promocja produktów
Sam zarządzaj kampaniami promocyjnymi w naszym systemie. Ustalaj kolejność wyświetlania się produktu, określaj ceny promocyjne, ustawiaj jako NOWOŚĆ! Nie pozwól aby takie okazje umknęły niezauważone.
Systemy rabatowy
Przydzielaj rabaty i zniżki dla Twoich stałych klientów, pokaż im że są wyjątkowi i Ty to doceniasz. Ty sam decydujesz komu przydzielić zniżkę i na jakie produkty!
Programy lojalnościowe
Buduj zaufanie klienta, daj mu różne możliwości na zdobycie nagrody za lojalność. Klient kupuje Twoje produkty, a tym samym zbiera punkty za które może otrzymać nagrodę. Ty zyskujesz klienta i nowe zamówienie, a klient zdobywa punkty.
Opinie klientów
Masz podgląd do wystawionych opinii do każdego produktu oraz masz pełną możliwość moderacji opinii lub ich usuwania.
Promocja ← SEO friendly → Inne
Wzmocnij sklep opiniami
Sam decyduj o opisie podstron, o ich tytule. Edytuj znaczniki META z podziałem na poszczególne sekcje sklepu. Dodatkowo wzmocnisz witrynę poprzez nadanie obrazkom atrybutów title i alt.
Sitemap.xml z automatu
Nie martw się o to czy Twój sklep ma sitemap.xml , nasz system automatyczne generuje sitemap.xml dla każdego sklepu
Statystyki odwiedzin
Na bieżąco będziesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój sklep – udostępniamy statystyki odwiedzin sklepu.
W3C
Przyjazne adresy URL, w pełni poprawny sklep internetowy zgodny ze standardami W3C
SEO friendly ← Inne → Produkty
Hosting
Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje także utrzymanie stron na naszych serwerach. Zapewniamy rok darmowego hostingu oraz nielimitowaną ilość skrzynek pocztowych. Proponujemy stabilny hosting, który zapewni ci płynną pracę w dynamicznym środowisku.
Bezpieczeństwo
Bezpieczny sklep to klucz do sukcesu. Zwiększysz swoją sprzedaż poprzez implementację certyfikatu SSL, który zapewnia bezpieczny przepływ informacji pomiędzy sklepem a klientem.
Social media
W dzisiejszych czasach większość biznesów jest prowadzona dzięki social media. Ten kanał pozwala na skuteczną komunikację z klientem. System PABLOSHOP pozwala na szybką integrację twojego sklepu z portalami społecznościowymi.
Support
Podczas realizacji projektów oferujemy pełne wsparcie naszego zespołu. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Twój spokój i pewność, że na każdym etapie współpracy komunikujemy się z tobą po to, by osiągnąć zamierzony cel.
Mobilny system
administracyjny sklepu

Kontrola sprzedaży w zasięgu Twojej ręki.

Hosting z obsługą techniczną

Nie tylko projektujemy strony i sklepy internetowe. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje także utrzymanie stron na naszych serwerach. Zapewniamy rok darmowego hostingu oraz nielimitowaną ilość skrzynek pocztowych. Proponujemy stabilny hosting, który zapewni ci płynną pracę w dynamicznym środowisku.

Integracje z systemami płatności

Sklep internetowy powinien być w pełni funkcjonalny i intuicyjny na każdej płaszczyźnie dokonywania zakupów. Klient, który chce szybko dokonać zakupu musi mieć taką możliwość. Szybkie płatności online w systemie PABLOSHOP dają taką możliwość. Integracja sklepu z płatnościami online jest szybka i nie wymaga z twojej strony nakładu pracy. Powiedz nam, którego operatora wybrałeś, a my zintegrujemy go z twoim sklepem.

Social Media

Komunikacja z klientem sklepu internetowego to jeden z najważniejszych elementów skutecznego e-biznesu. Odbywa się ona na wielu płaszczyznach, ale jedną z najważniejszych jest obecność w social mediach. System PABLOSHOP pozwala na szybką integrację twojego sklepu z portalami społecznościowymi.

Cenimy sobie dobry kontakt
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS
Telefon: 602 103 882
+48 602 103 882
Lokalizacja
Odległość nie ma dla nas znaczenia
W czym możemy Ci pomóc?
WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ SZYBKĄ WYCENĘ TWOJEGO PROJEKTU
WYŚLIJ →